Automobilių stiklų keitimas ir remontas

Automobilių stiklų remontas ir automobilių stiklų keitimas sėkmingai atliekamas nuo 2002 m. Tad su įgyta patirtimi ir ilga sėkminga veikla suteiksime kokybiškas paslaugas. Visi darbai atliekami kruopščiai, parenkant tinkamiausias medžiagas bei keitimo technologiją. Klijuojame tik pačiais geriausiais rinkoje esančiais klijais “Dinitrol” ir “Sika Tack”, taip užtikrindami aukštą darbų kokybę.

Automobilių stiklų keitimas “EuroAutoGlass” įmonėje Jums užtruks vos keletą valandų ir netrukus jau galėsite džiaugtis nepriekaištingu vaizdu.

Galime pakeisti bet kurio automobilio / sunkvežimio / mikroautobuso / autobuso stiklą, nepriklausomai nuo gamybos metų , markės ar modelio.

Prekiaujame tik sertifikuotais, garsiausių gamintojų stiklais “NordGlass” , “Pilkington”, “Sekurit Saint-Gobain”, “AGC”(Splintex), “Guardian”  priklausomai pagal kliento poreikį.

Automobilių stiklų keitimas ir remontas
ads
Left contacts bg Right contacts bg

APIE MUS

EUROAUTOGLASS - yra į klientą orientuota įmonė, subūrusi savo srities profesionalų komanda, kuriai kiekvienas klientas yra vienodai svarbus.

Įmonė sėkmingai veiklą vykdo nuo 2002 m. Veiklą pradėjome, kaip G.Sabataičio personalinė įmonė.

Nuo 2011 m. personalinė įmonė buvo reorganizuota į UAB, EUROAUTOGLASS. Įmonė specializuojasi automobilių remonto paslaugų rinkoje.

PLAČIAU

SUSISIEKITE

Garantija

Visiems darbams suteikiame

1 METŲ GARANTIJĄ!

Garantija

NEMOKAMA

pirminė automobilio apžiūra bei konsultacija

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI